Θέλουμε να παρέχουμε υπηρεσίες υψηλού αθλητικού επιπέδου. Για αυτόν τον σκοπό χρησιμοποιούμε αρχεία cookies, για να διασφαλίσουμε την ορθή λειτουργία του ιστότοπου και, με τη συγκατάθεσή σας, επίσης για σκοπούς ανάλυσης και μάρκετινγκ, δηλαδή για την προβολή εξατομικευμένου περιεχομένου ή διαφημίσεων (ανάλογα με τις ρυθμίσεις σας) και για τη μέτρηση της αποτελεσματικότητάς τους. Εάν κάνετε κλικ στο κουμπί "Αποδοχή όλων", συναινείτε στην επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων από την SPORTANO.COM Sp. z o.o. και τους Έμπιστους Συνεργάτες της σύμφωνα με τις ρυθμίσεις του προγράμματος περιήγησής σας. Εάν δεν επιθυμείτε να δώσετε τη συγκατάθεσή σας, επιθυμείτε να περιορίσετε το πεδίο εφαρμογής της συγκατάθεσής σας ή να ανακαλέσετε τη συγκατάθεση που έχετε ήδη δώσει, μεταβείτε στις "Ρυθμίσεις". Στο βαθμό που τα cookies θα περιέχουν τα προσωπικά σας δεδομένα, η βάση για την επεξεργασία τους θα είναι το έννομο συμφέρον του υπεύθυνου επεξεργασίας, το οποίο είναι η διασφάλιση υψηλού επιπέδου παροχής υπηρεσιών και ενεργειών μάρκετινγκ του υπεύθυνου επεξεργασίας και των Έμπιστων Συνεργατών του. Ο διαχειριστής των προσωπικών σας δεδομένων είναι η SPORTANO.COM Sp. z o.o. [εταιρεία περιορισμένης ευθύνης]. Μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον διαχειριστή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: [email protected]. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα cookies, ανατρέξτε στην Πολιτική απορρήτου και cookies.
Ρυθμίσεις
Όταν επισκέπτεστε έναν ιστότοπο ή χρησιμοποιείτε μια εφαρμογή, ενδέχεται να ληφθούν ή να αποθηκευτούν πληροφορίες (π.χ. μέσω του προγράμματος περιήγησής). Διότι θέλουμε Εσείς να αποφασίσετε πώς θα χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες μας, μπορείτε να ελέγχετε μόνοι/ες σας τη χρήση ορισμένων τύπων cookies ή παρόμοιων τεχνολογιών. Κάντε κλικ στις επιμέρους επικεφαλίδες των κατηγοριών για να μάθετε περισσότερα και να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας. Εάν απορρίψετε ορισμένα cookies ή παρόμοιες τεχνολογίες, αυτό μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα την εμφάνιση λιγότερο σχετικού περιεχομένου ή τη μη διαθεσιμότητα ορισμένων λειτουργιών των υπηρεσιών μας.
Παρακάτω θα βρείτε πληροφορίες που θα σας βοηθήσουν να επιλέξετε το σωστό μέγεθος κατά την αγορά παπουτσιών αναρρίχησης από τη La Sportiva. Το μόνο που θα χρειαστείτε είναι μια μετροταινία ράφτη.
Αυτό το μοντέλο του παπουτσιού έχει σχεδιαστεί για να περάσετε το χρόνο σας στην αναρρίχηση με άνεση. Οι προηγμένες τεχνολογίες σε συνδυασμό με υλικά υψηλής ποιότητας έχουν δημιουργήσει πολύ άνετο τύπο παπουτσιού!
Πρόσφυση
Η εξωτερική σόλα είναι κατασκευασμένη από ένα ειδικά ανεπτυγμένο μείγμα καουτσούκ που προσφέρει καλή πρόσφυση σε βραχώδεις επιφάνειες. Αυτό βελτιώνει την ακρίβεια και παρέχει μεγαλύτερη ασφάλεια κατά την αναρρίχηση.
Μαλακή μπότα
Η μαλακή κατασκευή αποτελεί κατάλληλη επιλογή για ημιπροχωρημένους αναρριχητές. Αυτός ο τύπος παπουτσιού προσκολλάται στο βράχο με μεγαλύτερη επιφάνεια, θα λειτουργήσει καλά για διαδρομές τριβής και θα συμβάλλει στο να αγκιστρωθούν καλύτερα τα δάχτυλα των ποδιών.
Τεχνολογία από την ιταλική μάρκα La Sportiva που χρησιμοποιείται σε παπούτσια αναρρίχησης. Χάρη σε ένα λεπτό στρώμα καουτσούκ, φέρνει το πόδι πιο κοντά στο βράχο για καλύτερη απόδοση στην ακμή, αυξημένη ευαισθησία και πιο ομοιόμορφη φθορά.
Πολύ κολλώδες μείγμα με υψηλή πρόσφυση και καλή ανθεκτικότητα. Ιδανικό για παπούτσια ορεινού τρεξίματος υψηλών επιδόσεων και παπούτσια αναρρίχησης εσωτερικού χώρου.
Καταπληκτικά παπούτσια αναρρίχησης στα οποία τα παιδιά αισθάνονται άνετα. Είναι μαλακά, ευγενικά, εσωτερικά ωραία ακόμη και ξυπόλητα. Το πιο σημαντικό, το πόδι έχει άφθονο χώρο και όλα τα δάχτυλα των ποδιών επίσης. Τα παιδιά μου έχουν πιο φαρδιά και παχύτερα πόδια και τους ταιριάζουν ωραία, είναι ένα νούμερο μεγαλύτερο από ένα κανονικό παπούτσι. Εκείνο που φοράει 28 έχει τα 28-30 creepers
Και αυτή που φοράει 29 έχει τα κολάν 30-32.
Όταν τα πόδια τους μεγαλώσουν, θα τα ξαναγοράσω, δηλαδή, το έχω ήδη κάνει.
Και όταν βγάλουν 38, θα αγοράσω και εγώ μερικά ?
Úžasné lezečky, v ktorých sa deti cítia pohodlno. Sú mäkkučké, jemné, vnútri príjemné aj na boso. A čo je najdôležitejšie, nožička má dostatok priestoru a aj všetky prstíky. Moje deti majú širšie a tučnejšie chodidlo a pekne im sedia, majú o číslo väčšie číslo ako bežnú topánku. Ten, čo nosí 28 má lezečky 28-30
A ten, čo má 29 má lezečky 30-32.
Keď im podrastie noha, kúpim ich zas, teda, už som kúpila.
A až by robili 38, kúpim aj sebe ?
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για τη διαθεσιμότητα του προϊόντος στη διεύθυνση e-mail
Ο διαχειριστής των προσωπικών σας δεδομένων είναι η SPORTANO.COM Sp. z o.o., με έδρα τη Zielona Góra. Τα προσωπικά σας δεδομένα θα υποβληθούν σε επεξεργασία προκειμένου να σας αποσταλεί ειδοποίηση για τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος. Τα προσωπικά σας δεδομένα ενδέχεται επίσης να υποβληθούν σε επεξεργασία για δραστηριότητες μάρκετινγκ, ανάλυσης και στατιστικής και για τον προσδιορισμό, διερεύνηση ή αντίκρουση πιθανών αξιώσεων. Λεπτομερείς πληροφορίες, περιλαμβανομένων των δικαιωμάτων σας, μπορείτε να βρείτε στην Πολιτική απορρήτου και cookies.